PRVA HNL
Jadranski derbi i rođendan Armade

Nogometaši Rijeke na najbolji mogući način čestitali su svojim navijačima 30. rođendan. Pobijedili su u Jadranskom derbiju golovima Maleša i Gavranovića.

U 14. minuti kapetan bijelih, Mate Maleš, opalio je po lopti s više od 25 metara i prekrasnim pogotkom razveselio sve navijače Rijeke te svoju momčad doveo u vodstvo – 1:0. Većina navijača na istočnoj tribini taj pogodak nije ni vidjela jer su u tim trenucima izveli koreografiju preko cijele tribine. U 29. minuti Mišić je napravio najveći dio posla kada je ukrao Hamzi loptu te dubinski proigrao Bradarića koji je ušao iz drugoga plana i nesebično poslužio usamljenog Gavranovića, njemu nije bilo teško pogoditi prazan gol za konačnih 2:0. U drugom poluvremenu Riječani su malo ‘spustili gas’ te mirno priveli utakmicu kraju.

Tri kola prije kraja prvenstva Rijeka ima pet bodova prednosti na vrhu i gol razliku 63:18. U srijedu 17. svibnja na rasporedu je utakmica 34. kola u kojem Rijeka gostuje u Koprivnici protiv Slaven Belupa. Najljepši poklon Armadi za 30. rođendan pobjeda je protiv najvećih rivala, a evo i nekoliko snimaka sa same proslave koja je trajala nekoliko dana:

Pogledajte još

RIJEČANKE OBRANILE NASLOV
Mlakarice prvakinje Hrvatske

ADMIRAL – MLAKA 2:6 (6-18, 3428-3613) Riječanke su pokazale da su najjače kada je najpotrebnije. […]