PRVA HNL
Rijeka – Dinamo 1:1

Nogometaši Rijeke u 27. kolu Prve Hrvatske nogometne lige, u velikom derbiju na Rujevici, odigrali su s Dinamom 1:1. Strijelci su bili Andrijašević za domaće i Soudani za goste.

RIJEKA – DINAMO 1:1

Stadion HNK Rijeka na Rujevici.
Sudac: Mario Zebec (Varaždin)
Gledatelja: 6.004.

Strijelci: 1:0 Andrijašević (69′), 1:1 Soudani (87′)
Žuti kartoni: Matel, Sammir (Dinamo), Mišić, Gavranović, Matei, Bradarić (Rijeka).

Nogometaši “Rijeke” u potpunosti su u velikom derbiju proljetnog dijela sezone nadigrali jedinog rivala u utrci za naslovom prvaka, posebno u prvom poluvremenu. U nastavku igra domaćih nije bila tako tečna, ni učinkovita, ali »Rijeka« je dvadesetak minuta prije kraja povela i činilo se napravila možda i presudni korak prema naslovu prvaka. U 69. minuti Mišić je ubacio s desne strane, Andrijašević je ostao zaboravljen od obrane “Dinama” i glavom pospremio loptu u mrežu. Četiri minute prije isteka 90. minute gosti su došli do poravnanja. Ubacio je Gojak u 86. minuti, Soudani loptu dočekao na prsa i neobranjivo škaricama pogodio mrežu Prskala.

Riječani su ostali na četiri boda prednosti od “Dinama” te imaju, u preostalih devet kola do kraja, sve u svojim rukama. Slijedi utakmica protiv “Splita” na Rujevici.

Pogledajte još

NOVI STADION I KAMP
Nogometni kamp na Rujevici

Nogometaši Rijeke svoje domaće utakmice, od 4. kola HNL-a, igraju na novom stadionu na Rujevici. […]